Znak jakości Kids Zone

Znak jakości Kids Zone

JUST ORGANIC wśród Laureatów projektu Znak Jakości KidZone 2017!

 

JUST ORGANIC to marka żywności ekologicznej skierowana do najmłodszych. Oferują produkty  najwyższej jakości dla dzieci i niemowląt. W 100% naturalne, bez dodatku cukru, konserwantów i bez zagęszczaczy.

Oferta JUST ORGANIC zawiera szeroka gamę żywności bio w ciekawej kompozycji smakowej m.in. soki z dodatkiem miodu czy pigwy; puree z rokitnikiem, deserki, obiadki, dżemy, mleka modyfikowane roślinne i kaszki dla alergików wytworzone na bazie hydrolizatu białka ryżowego  bez glutenu,  bez mleka,  bez laktozy, bez soi, bez oleju palmowego. Dodatkowo w ich ofercie można znaleźć wysokobiałkowe śniadania instant kasztanowe, orzechowe i migdałowe z dodatkami spiruliny, aceroli, guarany, alg. Wszystkie produkty są oczywiście w 100% wegańskie.

Posiadają mleka migdałowe, których  można używać do gotowania, pieczenia, przygotowywania smoothies itd. – to produkty dla całej rodziny, można ich używać już od 6 miesiąca życia.Zdrowa żywność nie pozostaje bez wpływu na rozwój niemowlęcia. Im lepszej jest jakości, tym lepiej dla zdrowia dziecka. Dlatego tak ważne jest, by budować jadłospis dziecka w oparciu o produkty najwyższej jakości, najlepiej te ekologiczne. JUST ORGANIC powstała z myślą o budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci od pierwszych dni życia. Pragną pokazać, że jakość jedzenia ma znaczenie i że zdrowo nie znaczy nudnie. Można jeść zdrowo i pysznie!Oferowane przez nich produkty, szczególnie mleka i kaszki, są również świetnym rozwiązaniem dla dzieci z nietolerancjami pokarmowymi – bez alergenów, bogate w składniki odżywcze i smaczne. Można je podawać w różny sposób, zarówno butelką jak i łyżeczką, same lub z różnymi dodatkami. Na ich blogu można znaleźć ciekawe przepisy.

 

Produkty JUST ORGANIC są świetną alternatywą, gdy znajdujemy się poza domem. W momencie gdy wybieramy się w dalszą podróż, wakacje czy nawet zwyczajne wyjście w gości nie musimy rezygnować z pełnowartościowego posiłku. To idealne rozwiązanie dla zabieganej mamy, która zawsze przygotowuje wszystkie posiłki sama i  czasami poszukuje szybkiego wsparcia o najwyższej jakości. To również gwarancja, dla mam wracających do życia zawodowego, że ich ukochane dzieci  dostaną to co najzdrowsze, gdy one będą nieobecne przez tak wiele godzin.